Napisz Zadzwoń

O mnie

Cześć! Jestem Piotrek, mam 29 lat i z wykształcenia jestem Magistrem Budownictwa. Zawsze lubiłem patrzeć jak coś tworzy się od podstaw, od fundamentów. Największą radość sprawiało mi robienie czegoś nowego, wychodzenie poza schematy i szukanie nieszablonowych rozwiązań.

Jedną z moich pasji jest podróżowanie, łapanie chwil, które przecież tak szybko przemijają. Właśnie tak rozpoczęła się moja przygoda z filmowaniem – od jazdy autostopem. Pierwsze relacje z podróży, pierwsze proste montaże, wielka radość po każdym zrobionym filmie i możliwość dzielenia się wspomnieniami z innymi.

To właśnie wtedy zrozumiałem co chcę robić w swoim życiu. Spotykać nowych ludzi i chwytać te wszystkie piękne chwile w moim obiektywie, a później dzielić się Nimi z Wami i wielokrotnie do nich wracać.

Social Media

Nie zasypuję codziennie tablicy wszelkimi nowościami, ale od czasu do czasu możesz zobaczyć efekty mojej pracy lub co aktualnie u mnie słychać. Facebook służy mi do umieszczania ważnych informacji, a także informuję tam w postaci postów o nowych produkcjach. Na Instagramie możecie zobaczyć gdzie aktualnie się znajduję, czym się zajmuję oraz zobaczyć moją pracę „od zaplecza”. Youtube to miejsce, w którym umieszczam swoje filmy. Serdecznie zapraszam! 🙂